Elektroliza w domu, czyli Vector Hair Removal System

0

Posted by admin | Posted in pozostałe | Posted on 11-11-2013

Odchudzanie

Czy wiesz, że elektroliza to jedyna metoda depilacji uznana za trwałą przez instytucje zajmujące się badaniami i certyfikacją produktów zdrowotnych i kosmetycznych?
Nawet depilacja laserowa nie jest w stanie dorównać jej trwałością i osiągnięciami.
Ale… jak każda metoda skutecznej depilacji elektroliza przeprowadzana w salonie jest zabiegiem drogim.
Jeśli Cię na nią nie stać dzięki urządzeniu o nazwie Vector Hair Removal System możesz wykonać zabieg w domu. To urządzenie też trochę kosztuje (ca. 500zł), ale pamiętaj – usuwając włosy w ten sposób możesz liczyć na pełną skuteczność i to niezależnie od tego, jakie są Twoje warunki fizyczne tj. np. odcień Twojej skóry i kolor Twoich włosów. Decydując się na elektrolizę w ogóle nie musisz przejmować się takimi detalami.

Przewaga Vector Hair Removal System nad innymi depilatorami

Vector Hair Removal System, podobnie jak i sama elektroliza, ma mnóstwo zalet i trochę wad. O wadach będzie za moment. Na początek zalety:

 • ta metoda depilacji i samo urządzenie, o którym traktuje ten artykuł ma aprobatę FDA, które uznało ją za skuteczną jako jedyną spośród innych metod usuwania włosów,
 • urządzenie do depilacji domowej usunie wszystkie niechciane włoski z wszystkich partii Twojego ciała,
 • usunie te włoski niezależnie od ich koloru i niezależnie od tego, jaką barwę ma Twoja skóra,
 • Vector Hair Removal System umożliwia przeprowadzenie najtańszej na świecie depilacji, kupując je trochę wydasz, ale będzie to wydatek jednorazowy,
 • po usunięciu włosków zyskasz sporo „wolności” od woskowania i depilacji jako takiej,
 • pozbędziesz się raz na zawsze problemu podrażnień po depilacji oraz wrastających włosów.

Wady Vector Hair Removal System
Urządzenie to ma też pewne wady. Dla niektórych osób mogą być one dość istotne, innym wydadzą się obojętne. Decydując się na zakup tego urządzenia pamiętaj, że:

 • elektroliza powoduje niewielki dyskomfort w trakcie zabiegu (coś w rodzaju lekkiego kłucia lub szczypania), bo włoski niszczone są prądem, ale trudno to nazwać bólem, raczej właśnie wspomnianym wcześniej dyskomfortem,
 • każdy włosek należy usuwać oddzielnie tak więc zabieg jest dość pracochłonny.

Opinie o Vector Hair Removal System

Trudno szukać ich w polskich zasobach internetowych, ale już przejrzenie opinii na Amazon.com daje niezły pogląd na to, jak urządzenie jest oceniane przez użytkowników, i tak:

 • wszyscy potwierdzają jego skuteczność – elektroliza naprawdę na stałe usuwa niechciane włosy,
 • osoby, które nie zniechęciły się przy pierwszym użyciu i pokusiły się o opanowanie techniki depilacji elektrolizą stwierdzają, że jest to metoda dość wygodna, pozostali trochę narzekają na pracochłonność,
 • część osób narzeka na cenę, ale biorąc pod uwagę ceny depilatorów laserowych do domowego użytku, ceny zabiegów depilacji czy nawet tanich kosmetyków opłacalność inwestycji w Vector Hair Removal System jest przeogromna i akurat w tym przypadku to właśnie inwestycja w ten system oznacza poważne oszczędności w dłuższym czasie.

Więcej informacji o Vector Hair Removal System znajdziesz u dystrybutora, czyli na TEJ STRONIE.

Related posts:

 1. Foligain Hair Loss Formula – tabletki przeciw wypadaniu włosów

Write a comment